Zadzwoń 033 872 21 17|lub napisz biuro@twogu.pl
Zadzwoń 033 872 21 17|lub napisz biuro@twogu.pl
Powrót

PODPODESZWY

W swojej ofercie posiadamy również tworzenie podpodeszw do każdego rodzaju obuwia. Chcemy, aby nasz produkt zapewniał butom maksymalną stabilność, dlatego proponujemy produkty z profilowanymi usztywniaczami, o dużej wytrzymałości na zginanie. Korzystamy z różnorodnych technik, w tym ze wzmocnienia dolnego, usztywniacza, śladu, pianki lateksowej z płótnem antygrzybiczym, wzmocnienia górnego.

Podpodeszwy męskie

Proponujemy podpodeszwy, tworzone z różnych materiałów, o różnej grubości. Wybór odpowiedniej wersji zależy przede wszystkim od zastosowania obuwia i upodobań jego przyszłego właściciela. Przy męskich butach, kładziemy szczególny nacisk na utrzymanie stabilności stopy i wytrzymałość buta.

Podpodeszwy damske

Schemat tworzenia podpodeszw do damskich butów zdecydowanie różni się od tego, stosowanego przy butach męskich. Przede wszystkim należy mieć bowiem na uwadze, że mamy do czynienia z innym stopniem nacisku stopy na but. Przy tym rodzaju podpodeszw zwracamy zatem szczególną uwagę na komfort ich użytkowania.

Podpodeszwy skórzane

Tworząc podpodeszwy, sięgamy po różnorodne materiały, w tym również skórę. Jej ogromną zaletą jest to, iż zapewnia wyjątkowy komfort noszenia – jest miękka, oddychająca, a do tego wyjątkowo odporna. Buty stworzone przy użyciu skórzanej podpodeszwy z pewnością przetrwają długie lata.

Podpodeszwy wodoodporne

Przydatną cechą butów górskich, sportowych lub wykorzystywanych przy różnego rodzaju pracach budowlanych jest wodoodporność. Właśnie dlatego, w ramach świadczonych przez nas usług, proponujemy wysokiej jakości, wodoodporne podpodeszwy. To dobry wybór przy wszelkiego rodzaju aktywnościach.

Podsówki

Podsuwka jest w zasadzie rodzajem podpodeszwy i stanowi ona warstwę plastycznej substancji, która znajduje się pomiędzy podeszwą a podpodeszwą, zapewniając dodatkową amortyzację obuwia, a także wspomagając stabilne ułożenie stopy w bucie.

Możemy wykonać dla Państwa dowolny rodzaj podpodeszwy, do każdego typu obuwia. Wzór opracujemy ściśle według Państwa zaleceń. Proponujemy:

  • wzmocnienie dolne – Merckens, Bartoli grubość 2,2-2,5 mm
  • usztywniacz – grubość 1,2 1,5 mm, szerokość 14, 16 mm
  • ślad – Fintex, Texon, Nantex; grubość 1,0-2,2 mm
  • pianka lateksowa z płótnem antygrzybicznym, grubości 2-5 mm
  • wzmocnienie górne – Merckens, Bartoli, Marcom; grubość 0,8-1,5 mm
  • element w części palców – Fintex, Texon, Nantex; grubość 0,75-1,25 mm
  • wzór jaszczurka – Fintex, Texon, Nantex; grubość 1,25- 2,00 mm.

Dla realizacji zamówienia będziemy potrzebowali informacji na temat wzoru podpodeszwy i specyfikacji następujących elementów: rodzaj wzmocnienia i usztywniacza, określenie śladu oraz sposobu wykończenia.

ęstości oraz twardości. W związku z tym dajemy pełną gwarancję, iż nasz produkt podczas użytkowania zachowa swoje parametry wysokościowe.

Kształt oraz wysokość podsuwki każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. W miarę Państwa potrzeb możemy połączyć na stałe podsuwkę z podpodeszwą. Zastosujemy wówczas specjalistyczny usztywniacz do podpodeszw łączonych z podsuwką.

Jesteśmy producentem usztywniaczy plastikowych (do podpodeszw) do obuwia męskiego, damskiego i roboczego.

Produkujemy sztywniki obuwnicze utrzymujące kształt obuwia.

OFERTA

Podeszwy

Podeszwy

Podeszwy tuniskórowe
Podeszwy TR,TPU
Podeszwy styrogum
Podeszwy EVA
Podeszwy korkowe
Podeszwy męskie, damskie, frezowane, monoblok
Zobacz szczegóły

Podpodeszwy

Podpodeszwy

Podpodeszwy męskie
Podpodeszwy damskie
Podpodeszwy skórzane
Podpodeszwy wodoodporne

Zobacz szczegóły

Otoki obuwnicze

Otoki obuwnicze

Otoki styrogumowe
Otoki tuniskórowe
Otoki skórzane

Zobacz szczegóły

Włoskie kpyta obuwnicze

Włoskie kopyta obuwnicze

Kopyta damskie
Kopyta męskie
Kopyta dziecięce

Zobacz szczegóły

Obcasy mazonitowe

Obcasy mazonitowe

Obcasy damskie
Obcasy męskie
Obcasy dziecięce

Zobacz szczegóły